KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12689218
nr 1268 9218
Einar Palme
(1901-1993), Sverige
Oljemålningar, 2 st. Kust, signerade. Olja på pannå, 26x39 + 20x30 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 19:58:13
12/8 18:39:26
Einar Palme
Läs mer om Einar Palme